בואו להגשים חלומות בשוקולד

סדנה למבוגרים

סודות בשוקולד

אורך הסדנה: בין שעה וחצי לשעתיים

כולנו אוהבים שוקולד…אין ילד וגם לא מבוגר שיכול לעמוד בפני הפיתוי המתוק הזה, שמעורר בנו זכרונות ילדות מלאי נוסטלגיה, מרגיע וממתיק את הרגע בכל מצב ובכל מקום.

בדיוק בגלל סיבות אלו הכנתי לכם סדנאות שוקולד ייחודיות מעוררות את כל החושים ומחזירות אתכם להיות קצת ילדים לרגע, להשתחרר, ליצור וליהנות באוירה שמחה ומלאת צחוק וחוויה.

הסדנה מתאימה לערב משפחתי המשלב גילאים שונים – כולם נהנים ליצור מארז פרלינים, להתנסות בטמפרור, למלאות תבניות, לקשט ולזלף עם המון שמחה וחיוך, ולצאת עם  מארז מפנק של שקולדים יפהפיים עבודת יד שלכם ולפי טעמכם האישי.
האמא והבת נפגשות ונהנות מזמן איכות מתוק שמעצים את הקשר ביניהן ומשפר את היחסים, אחיות ואחים מגלים מחדש את זה, להפתעתי גם בנים מתחברים לפעילות סביב השוקולד ונהנים מאד מהסדנא. הם מגלים הרבה יצירתיות וסבלנות ומתלהבים לא פחות מהתוצאה המתוקה והיפה שלהם…

בנוסף לטכניקות העבודה בשוקולד, אני משלבת המון מסרים והעצמה לחיים בליווי סיפורים מרתקים ומשלים מעולם השוקולד, שיעניקו לכם ארגז כלים להצלחה ולהתמודדות עם כל אתגרי החיים – הם יישארו איתכם כחומר למחשבה הרבה אחרי שטעם השוקולד המתוק יתפוגג וייעלם…

אני מגיעה עד אליכם עד הבית עם ערכות יצירה אישיות לכל משתתף, עם חומרי הגלם האיכותיים, חוברות עם הסברים קלים להבנה ויישום ומתכוונים לכל אחד.

מקפיא במקום חובה.

כל הארגון והעריכה- עלינו. לכם נשאר להתארגן רק עם שני דברים בלבד: מצב רוח טוב, דמיון ויצירתיות.

בהנאה!!!